Skladník/ce - řidič/ka VZV

Kontakty
zaměstnavatel: MOL Logistics (Czech) s.r.o.
pracoviště: Stavební 3021, 30100
mzda: od 28000 do 42000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: jobs@mol-logistics.cz, tel. 373731303, 342 (8:00-14:00)

Požadavky: základy práce na PC, průkaz řidiče VZV

Zajišťuje:
- vykládku a nakládku zboží
- manipulace se zbožím
- kontrola zboží při příjmu a výdeji
- práce se scannerem

Nabízíme:
Docházkový bonus 4000 Kč, výkonnostní bonus 3000 Kč,
stravenky 170 Kč bez příspěvku zaměstnance, 2x ročně bonus až do výše měsíční základní mzdy,poukázky MEDICA 200 Kč a ČISTÝ 100 Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500 Kč.

Volná místa v okolí Plzeň

Program Quality Engineer

Životopis na e-mail: lucie.rambouskova@safrangroup.com " Komunikativní znalost anglického jazyka ...

Manipulační dělník ve stavebnictví

Požadavky: spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek, flexibilita

Metalurg

Co Vás čeká: - Provádění zkoušek kovových materiálů - Práce ve zkušebnictví - Práce se světelným ...

Operátor CNC frézky

Pomocný stavební dělník

Plzeň

Řidič sk. B - česká a mezinárodní přeprava

Jízdy Německo, Benelux, Dánsko, Rakousko. Turnusy - cca 9 - 10 dnů jízdy, 4 - 5 dnů volno.

volná místa Plzeň