Program Quality Engineer

Kontakty
zaměstnavatel: Safran Cabin CZ s.r.o.
pracoviště: Univerzitní 1119, 30100
mzda: od 65000 do 75000
Popis pozice
Životopis na e-mail: lucie.rambouskova@safrangroup.com

" Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
" Zkušenosti s jednáním se zákazníky a budování dobrých vztahů
" Příprava a podpora auditů
" Zkušenosti s tvorbou akčních plánů
" Znalost nástrojů kvality - 8D reporty, 5Why, PDCA, kontrolní plány, FMEA apod. výhodou
" Komunikativnost, vystupování, schopnost vyjednávat

Volná místa v okolí Plzeň

Metalurg

Co Vás čeká: - Provádění zkoušek kovových materiálů - Práce ve zkušebnictví - Práce se světelným ...

Operátor CNC frézky

Pomocný stavební dělník

Plzeň

Obchodně provozní pracovník

Řidič sk. B - česká a mezinárodní přeprava

Jízdy Německo, Benelux, Dánsko, Rakousko. Turnusy - cca 9 - 10 dnů jízdy, 4 - 5 dnů volno.

Zkušební technik

Požadavky: držitel oprávnění dle vyhlášky 50/1978 Sb. nebo nařízení vlády 194/2022 ...

volná místa Plzeň