Cukráři (kromě šéfcukrářů)

Kontakty
zaměstnavatel: WINE TIME s.r.o.
mzda: od 19700
Popis pozice
Kam poslat: Šubrtová Silvie, e-mail: subrtova@lacollezione.cz
základní komunikace v českém jazyce

Volná místa v okolí Praha 1

Pomocní kuchaři

KONTAKT : ADM, e-mail: vvjp@email.cz UKRAJINSKÝ JAZYK VÝHODOU.

Číšníci a servírky

KONTAKT : KAROLÍNA BOSNIĆ, tel.: 603 295 373, VOLAT 10-16h

ASISTENT BARISTY

Pricing and proposal manager - Řídící pracovníci v oblasti obchodu

2 roky zkušeností na Pozici Pricing & Proposals Manager - zkušenosti v oblasti Pricing and ...
Praha

Restaurace Sakana KONTAKT - NEJDŘÍVE VOLAT : ADM, tel.: 608 770 007 - 9-11, 13-15h, e-mail: ...

Řezníci a uzenáři

Kateřina Přikrylová, tel.: 777 482 702 PO-PÁ 10:00-18:00, e-mail: prikrylova@vytopna.com Nutno ...

volná místa Praha 1