Pricing and proposal manager - Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Kontakty
zaměstnavatel: Arriello s.r.o.
pracoviště: Praha
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 75000
Popis pozice
2 roky zkušeností na Pozici Pricing & Proposals Manager
- zkušenosti v oblasti Pricing and Proposals v CRO (Contract Research Organization) organizacích
- zkušenosti a znalosti v oblastech pharmacovigilance a regulačních záležitostí - Regulatory Affairs
- výborné organizační a analytické schopnosti
- pokročilou znalost MS Office a anglického jazyka

Volná místa v okolí Praha 1

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Adéla Bravo Trelles, e-mail: adelabravo95@gmail.com

Blockchain Analyst / Data Analytics Support

KONTAKT : Romana Patúšová, e-mail: romana@podproza.cz Zodpovědnosti: - Identifikovat, ...

Noční recepční

Kontakt: Kořánová Lucie, e-mail: lucie.koranova@themozart.com Upřesňující informace: Komunikační ...

Číšníci a servírky

HUY HOANG NGUYEN, osobně na adrese místa výkonu práce po domluvě emailem ...

Adéla Bravo Trelles, e-mail: adelbravo95@gmail.com

Všeobecní administrativní pracovníci

kontakt: Alina Abramov, e-mail: blendedbarprague@gmail.com tel. 737 799 072

volná místa Praha 1

Nahoru