Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Kontakty
zaměstnavatel: FARIAN GOLD s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 19700
Popis pozice

Volná místa v okolí Praha

Uklízeči a pomocníci

Kontakt: Info@sun-stav.cz Úklid kanceláří, bytů. Pracovní doba dle domluvy - dopoledne, ...
Praha

Specialisté v oblasti strategie

První kontakt emailem: oleksii@czechrelocate.cz Referenční číslo volného místa: 3068
Praha

Specialisté v oblasti dietetiky a výživy

Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

Kontakt: tel.: +420775170933
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

PRVOTNÍ KONTAKT TELEFONICKY : OLEKSYSHAK JAROSLAV, tel.: +420 773 894 949, e-mail: CLEAN.GO@EMAIL.CZ
Praha

Cloud Infrastructure Engineer

Kontakt: e-mail: recruitment@reasunta.tech Požadavky: nejméně bakalářské vzdělání.
Praha

volná místa Praha