Uklízeči a pomocníci

Kontakty
zaměstnavatel: SUN & STAV s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 150 do 200
Popis pozice
Kontakt: Info@sun-stav.cz

Úklid kanceláří, bytů. Pracovní doba dle domluvy - dopoledne, odpoledne

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, multisport, příspěvek na dopravu, pracovní oděv

Volná místa v okolí Praha

Data Analyst

Kontakt: e-mail: recruitment@reasunta.tech Požadavky: nejméně bakalářské vzdělání.
Praha

Instalatéři

Molnar Vasyl, osobně Frýdecká 441, Letňany - Praha 18 od 8:00 - 16:00
Praha

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

KONTAKT : BOJANA GJURIKJ, e-mail: mibotransport@yahoo.com Řidičský průkaz skupina B, znalost ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

KONTAKT : OLGA KATERYNIUK, tel.: 608 935 833, e-mail: ola-k@seznam.cz
Praha

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

OKHRYM SVITLANA, tel.: 778 035 333
Praha

Linux Administrator

Praha

volná místa Praha