Brusič/ka

Kontakty
zaměstnavatel: MANTEX s.r.o.
pracoviště: Vranová Lhota 81, 57101
mzda: od 35000
Popis pozice
NÁPLŇ: Pracovní náplní bude broušení nástrojů podle výkresové dokumentace + ostření nástrojů.
POŽADAVKY: vyučení ve strojírenském oboru – výhodou, manuální zručnost a trpělivost, preciznost při práci – samokontrola, zodpovědnost za kvalitu odvedené práce
NABÍZÍME: Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování lze uzavřít na dobu neurčitou. Zajištěno závodní stravování, zaměstnavatel přispívá na dopravu.
KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky PO - PÁ 6.00 - 13.30 hod

Volná místa v okolí Staré Město

Lékař/lékařka - gynekolog/gynekoložka

KONTAKT: e-mailem, telefonicky v pracovní dny do 14 hod (kontaktní osoba Mgr. Jana Povolná, Lenka ...

Mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

Kuchař/ka

NABÍZÍME: zvláštní prémie, příspěvek na ubytování KONTAKT: e-mailem

Řidič/ka

KONTAKT: telefonicky

Mistr/mistrová výroby

NÁPLŇ PRÁCE: řízení a organizace výroby na svěřeném úseku, zajištění splnění výr.plánu, vedení ...

Pomocný pracovník/ce ve výrobě

KONTAKT: e-mailem

volná místa Staré Město