Elektromontér

Kontakty
zaměstnavatel: MAGUS INTERNATIONAL a.s.
pracoviště: Zvonařka 92, 60200
mzda: od 30000 do 45000
Popis pozice
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Zaměstnanecké výhody:
občerstvení na pracovišti, vzdělávací kurzy a školení

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Graduate Analyst Tester

První kontakt e-mailem. Tyto požadavky jsou vítány: • Základní znalost principů objektově ...

kuchař

Telefonický kontakt: PO-PÁ 10-15 hod. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Pomocník v kuchyní

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

První kontakt e-mailem. Spolehlivost, pracovitost. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou ...

Spolehlivost, pracovitost Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

volná místa Brno