Graduate Analyst Tester

Kontakty
zaměstnavatel: FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod
pracoviště: Rašínova 637, 60200
mzda: od 60530
Popis pozice
První kontakt e-mailem.

Tyto požadavky jsou vítány:
• Základní znalost principů objektově orientovaného programování;
• Minimálně základní znalost některého z programovacích jazyků (C#, JAVA, C++)
• Schopnost týmové práce;
• Schopnost a ochota rychle se učit;
• Komunikativní znalost anglického jazyka;
• Analytické myšlení.

Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Pomocný kuchař

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Elektromontér

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Zaměstnanecké výhody: občerstvení na pracovišti, ...

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

První kontakt telefonicky. Požadujeme: spolehlivost a pracovitost Souhlas zaměstnavatele se ...

kuchař

Telefonický kontakt: PO-PÁ 10-15 hod. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

První kontakt e-mailem. Spolehlivost, pracovitost. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou ...

Spolehlivost, pracovitost Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

volná místa Brno