Referent/ka ZS

Kontakty
zaměstnavatel: PST CLC, a.s.
pracoviště: Úžice 275, 27745
mzda: od 23000 do 28000
Popis pozice
Náplň práce:
• komunikace se zákazníky
• dohled nad aplikací užívaného skladového SW při vytváření podkladů pro skladové operace
• koordinace zpracovávání vstupů a výstupů (objednávky, fakturace apod.)
• spolupráce s vedoucím LC, vedoucími směn při zajišťování bezproblémového chodu skladu
• nutná znalost Čj
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, zaměstnavatelem plně hrazené stravenky, prémie vypláceny měsíčně, příspěvek na údržbu OOPP
Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

Volná místa v okolí Vojkovice

Pomocní skladníci

- naskladňování/vyskladňování, vychystávání - oprávnění na skladovou techniku, včetně retraku a ...

Zámečník

Zámečnické práce

Skladníci

- vychystávání zboží - manipulace se zbožím - praxe ve skladu podmínkou Kontakt: telefonicky ...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

- samostatnost, flexibilita Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem, telefonicky 6:00-14:00

Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech

Požadujeme: předchozí praxe s úklidem, spolehlivost, flexibilita, pečlivost Kontakt: životopisy ...

- manipulace s nákladem - zkušenosti v oboru vítány Kontakt: telefonicky

volná místa Vojkovice