Zámečník

Kontakty
zaměstnavatel: HOTTAS STEEL, a.s.
pracoviště: Úžice 1, 27745
mzda: od 25000 do 40000
Popis pozice
Zámečnické práce

Volná místa v okolí Vojkovice

Skladníci

- vychystávání zboží - manipulace se zbožím - praxe ve skladu podmínkou Kontakt: telefonicky ...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

- samostatnost, flexibilita Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem, telefonicky 6:00-14:00

Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech

Požadujeme: předchozí praxe s úklidem, spolehlivost, flexibilita, pečlivost Kontakt: životopisy ...

- manipulace s nákladem - zkušenosti v oboru vítány Kontakt: telefonicky

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

- manipulace s nákladem Kontakt: telefonicky

volná místa Vojkovice