Lakýrníci

Kontakty
zaměstnavatel: MONZA CZ, s.r.o.
pracoviště: U Vrby 662, 76315
mzda: od 25000
Popis pozice
Nástup dle DOHODY, pracovní smlouva na dobu určitou

praxe v lakování vysokým tlakem, znalost metody mokrého lakování, orientace v technické dokumentaci, samostatnost, spolehlivost , flexibilitu, manuální zručnost

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:00-14:00

Volná místa v okolí Březová

Obchodní zástupci

Prodej, rozvoz výrobků. Požadavky: Řidičský průkaz , znalost práce na PC. Znalosti v oblasti ...

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

požadujeme manuální zručnost, učenlivost, fyzickou zdatnost, samostatnost

Číšníci a servírky

Místo výkonu práce: AB RESTAURACE, Slušovice ŘP sk. B Zaměstnanecké výhody: důchodové ...

Montážní dělníci výrobků a zařízení

Požadujeme - manuální zručnost, učenlivost a fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav, samostatnost, ...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Zaměstnanecké výhody: Doprava do zaměstnání, víkendové prémie, podnikové stravování, kafeterie aj.

volná místa Březová