Obchodní zástupci

Kontakty
zaměstnavatel: MEDOKS, s.r.o.
pracoviště: Všemina 249, 76315
mzda: od 24100
Popis pozice
Prodej, rozvoz výrobků.
Požadavky:
Řidičský průkaz , znalost práce na PC.
Znalosti v oblasti obchodu

Jazykové znalosti : ruština aktivně, němčina a angličtina pasivně.

V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (8-14 hod.).

Volná místa v okolí Březová

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

požadujeme manuální zručnost, učenlivost, fyzickou zdatnost, samostatnost

Číšníci a servírky

Místo výkonu práce: AB RESTAURACE, Slušovice ŘP sk. B Zaměstnanecké výhody: důchodové ...

Montážní dělníci výrobků a zařízení

Požadujeme - manuální zručnost, učenlivost a fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav, samostatnost, ...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Zaměstnanecké výhody: Doprava do zaměstnání, víkendové prémie, podnikové stravování, kafeterie aj.

Prodavači

volná místa Březová