Metalizéři

Kontakty
zaměstnavatel: METALKOV, spol. s r. o.
pracoviště: Čechov 367, 25801
mzda: od 25000 do 32000
Popis pozice
Pracovníka si zaučíme, není nutné praxe v oboru.
Výhodou: zkušenosti v oboru
Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál, zvýhodněný mobilní tarif
První kontakt: telefonicky vždy každou středu a pátek od 8:00 - 16:00 hod., e-mailem

Volná místa v okolí Vlašim

Klientští poradci pro správu kmene

Požadujeme: vzdělání s maturitní zkouškou, komunikativnost, příjemné vystupování, znalost práce na ...

Manipulační dělník ve výrobě

Jedná se o kontrolu jakosti výrobků a balení výrobků. V celém provozu je zákaz kouření. Čistý ...

Pomocníci v kuchyni

První kontakt: telefonicky

Vlašim

Učitel/ka odborných předmětů: Strojírenství, programování CNC, elektronika

K dispozici byty pro začínající učitele/učitelky První kontakt: telefonicky

Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů: Fyzika, Matematika

volná místa Vlašim