Klientští poradci pro správu kmene

zaměstnavatel: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
pracoviště: Komenského 1894, 25801
mzda: od 23000 do 99999
Popis pozice
Požadujeme: vzdělání s maturitní zkouškou, komunikativnost, příjemné vystupování, znalost práce na PC
Výhodou: ŘP sk. B
Nabízíme velmi rozsáhlé výhody: příspěvek na životní pojištění, penzijní spoření, dodatková dovolená a další
První kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně Komenského 1894, Vlašim, 8-17 hod. (po předchozím telefonickém kontaktu)

Volná místa v okolí Vlašim

Manipulační dělník ve výrobě

Jedná se o kontrolu jakosti výrobků a balení výrobků. V celém provozu je zákaz kouření. Čistý ...

Pomocníci v kuchyni

První kontakt: telefonicky

Vlašim

Učitel/ka odborných předmětů: Strojírenství, programování CNC, elektronika

K dispozici byty pro začínající učitele/učitelky První kontakt: telefonicky

Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů: Fyzika, Matematika

Řidiči sk. C + E

Pracoviště: Vlašim ŘP sk C + E, profesní průkaz. Většinou vnitrostátní doprava - většinou denně ...

volná místa Vlašim