obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Kontakty
zaměstnavatel: Eliška Černá
pracoviště: Husovo nám. 537, 39002
mzda: od 18900
Popis pozice
Jedná se o obsluhu v prodejně kebabu. Náplní práce je tedy příprava kebabu, salátů, orientálních omáček a obsluha zákazníků.

Požadujeme: Praxi v oboru - znalost obsluhy grilu na kebab, vč. znalosti servírování orientálních jídel. Pečlivost, svědomitost, rychlost, komunikativnost, smysl pro čistotu a pořádek, ochotu pracovat. Pro komunikaci a nápomoc ve výběru a objednávek vhodných surovin je vítána znalost angličtiny či arabštiny.

Jedná se o turnusový provoz systému krátkého a dlouhého týdne. Pracovní doba všední dny: 09:00 - 23:00, sobota a neděle: 09:00 - 01:00.

Jedná se o fyzicky náročnou práci, požadujeme tedy fyzicky zdatné osoby. Součástí práce je časté zdvihání břemen (masa na kebab) do 30kg, občasné zdvihání břemen i do 50 kg. Není tedy vhodné pro ženy.

Kontakt: e-mailem.

Volná místa v okolí Tábor

obsluha stacionárních strojů

Obsluha stacionárních strojů, vhodné i pro ženy. Kontakt: telefonicky

řidič/ka sk. C

Místo výkonu práce: Tábor a okolí Hledáme řidiče skupiny C, práce v Táboře a okolí. Kontakt: osobně.

dělník ve stavebnictví

Místo výkonu práce: okres Tábor Hledáme řemeslníky a dělníky v oblasti stavebnictví. Kontakt: osobně

řidič/ka MKD

Řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy (MKD). Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, E, profesní ...

soustružník kovu

Náplň práce: - obsluha a seřizování šestivřetenových automatických soustruhů SCHÜTTE. - práce v ...

keramik

Náplň práce: - řízení provozu tunelové pece, - evidence vypalovaných dílců, - kontrolní činnosti, ...

volná místa Tábor