Pracovník montovaných staveb

Kontakty
zaměstnavatel: Fofr stav s.r.o.
pracoviště: Jugoslávská 593, 61300
mzda: od 21480
Popis pozice
Komplexní příprava stavenišť pro výstavbu rodinných domů a jiných menších staveb, jejich stavební úpravy pro navazující práce dalších profesí.
Požadujeme dobrý zdravotní stav a fyzickou kondici - fyzicky náročná práce.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Pracovník restauračního provozu

První kontakt telefonicky ve ČT od 9:00 - 15:00 hodin. Na práci je potřeba mít potravinářský ...

Pomocný dělník ve stavebnictví

Čistý trestní rejstřík, fyzická zdatnost, manuální zručnost, řidičský průkaz sk. B výhodou (není ...

Krupiér

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

přípravář/ka - rozpočtář/ka

První kontakt osobně nebo e-mailem. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Project Manager

Tým produktového managementu je zodpovědný za určování nabídek produktů společnosti Zebra a za ...

stavební dělník

stavební dělník pro práci na stavbách Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

volná místa Brno