Project Manager

Kontakty
zaměstnavatel: Zebra Technologies CZ s.r.o.
pracoviště: Vlněna 526, 60200
mzda: od 35000 do 60000
Popis pozice
Tým produktového managementu je zodpovědný za určování nabídek produktů společnosti Zebra a za vývoj, uvedení na trh a přijetí produktu tak, aby měl pozitivní dopad na zkušenosti zákazníků a podíl na trhu.
Znalost anglického jazyka a relevantní předcházející zkušenosti s obdobnou prací jsou výhodou
5 týdnů placené dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, životní pojištění

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Volná místa v okolí Brno

přípravář/ka - rozpočtář/ka

První kontakt osobně nebo e-mailem. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

stavební dělník

stavební dělník pro práci na stavbách Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

prodavač

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

První kontakt e-mailem. Práce v autopůjčovně jako řidič, přistavení aut zákazníkům. Zaměstnanecké ...

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Znalost angličtiny a jednoho z následujících jazyků: ruština, hebrejština, arabština, turečtina, ...

praktická sestra, směnný provoz, lůžkové oddělení Úseku ošetřovatelské péče

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně se sídlem Pekařská 53, 602 00 Brno, IČ: 00159816 Úsek ...

volná místa Brno