ANALYTIK ZAHRANIČNÍHO OBCHODU REG. UZBEKISTÁN

Kontakty
zaměstnavatel: ATLANTICA INSTITUTE a.s.
pracoviště: Na poříčí 1070, 11000
mzda: od 60530
Popis pozice
ZNALOST UZBEKŠTINY, RUŠTINY

Volná místa v okolí Praha 1

Krupiéři

Velinská Karolína, tel.: 702 195 743, e-mail: jobs@rebuystars.com

Mechanici klimatizací a chladicích zařízení

Bednaříková Michaela, tel.: 732512112, e-mail: bednarikova@powerklima.cz Hledáme servisního ...

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

TÝM MULTIDISCIPLINÁRNÍ POLIKLINIKY V CENTRU PRAHY. POZICE - RECEPČNÍ VOLAT 9-18.30h

Číšníci a servírky

Zaměstnanecké výhody¨: Prémie, podnikové stravování.

Pomocní školitelé nových zaměstnanců

Ivčičová Jana, e-mail: jana@duplex.cz Anglický, ruský a český jazyk slovem i písmem, zkušenosti v ...

Obráběč - operátor CNC frézky

Kontakt: e-mail: lubos.nevole@arco.cz §97 e) Požadavek: střední škola strojního zaměření znalost ...

volná místa Praha 1