Mechanici klimatizací a chladicích zařízení

Kontakty
zaměstnavatel: Power klima s.r.o.
pracoviště: Kutnohorská 112, 11101
mzda: od 40000 do 50000
Popis pozice
Bednaříková Michaela, tel.: 732512112, e-mail: bednarikova@powerklima.cz

Hledáme servisního technika pro klimatizace a tepelná čerpadla, výhodou vyhláška 50/§5 a vyšší, pájecí průkaz. Pokud nemáte, zaučíme. Nutný ŘP sk. B. Nabízíme práci v příjemném kolektivu, zajímavé platové ohodnocení, služební automobil, mobilní telefon, pravidelná školení, profesní růst.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, 13. plat, příspěvek na dovolenou, služební automobil i pro soukromé účely

Volná místa v okolí Praha 1

Číšníci a servírky

Zaměstnanecké výhody¨: Prémie, podnikové stravování.

Pomocní školitelé nových zaměstnanců

Ivčičová Jana, e-mail: jana@duplex.cz Anglický, ruský a český jazyk slovem i písmem, zkušenosti v ...

Vedoucí směny v rychlém občerstvení

Obráběč - operátor CNC frézky

Kontakt: e-mail: lubos.nevole@arco.cz §97 e) Požadavek: střední škola strojního zaměření znalost ...

Software tester, Quality assurance tester

Birhan Ali, e-mail: alipolat@seznam.cz Znalost tureckého jazyka je výhoda. Potřebné certifikáty ...

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Kontakt: e-mail: ucetni@goldwater.cz tel.: 731118114 Zajištění chodu recepce. angličtina, ruština

volná místa Praha 1