Směnový údržbář / seřizovač - náborový příspěvek

Kontakty
zaměstnavatel: Schulte Automotive Wiring s.r.o.
pracoviště: Nádražní 206, 56164
mzda: od 26000 do 29000
Popis pozice
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- seřizování strojů a zařízení
- provádění výměny a údržby nástrojů
- dodržování technologických parametrů
POŽADUJEME:
- manuální zručnost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, technické myšlení
VÝHODOU: praxe na obdobné pozici, znalost vyhlášky 50
NABÍZÍME:
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK
- příspěvek na stravování
- zázemí zahraniční společnosti
- možnost prodloužení pracovního poměru
KONTAKT: telefonicky 9 - 14, e-mailem nebo osobně na pracovišti (Nádražní 206, Jablonné nad Orlicí, pracovní dny 9 - 14)

Volná místa v okolí Studené

KUCHAŘ/KA

NABÍZÍME: příspěvek na letní dovolenou, příspěvek na obědy, KONTAKT: email

VÁŽNÝ/Á A LOGISTICKÝ/Á PRACOVNÍK/CE

NABÍZÍME: - příspěvky na letní dovolenou - vánoční prémie - příspěvek na obědy - čtvrtletní ...

SEŘIZOVAČ/KA VSTŘIKOVACÍCH ZAŘÍZENÍ

NABÍZÍME: - příspěvky na letní dovolenou - vánoční prémie - příspěvek na obědy KONTAKT: email

KUCHAŘ/KA

PRACOVNÍ DOBA: krátký/dlouhý týden KONTAKT: telefonicky nebo email

PIZZAŘ/KA

Nemáte praxi? Nevadí, rádi Vás zaučíme. KONTAKT: telefonicky nebo email

LISAŘ/KA - OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU A ZPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PLASTŮ

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED KONTAKT: telefonicky nebo email

volná místa Studené