VÁŽNÝ/Á A LOGISTICKÝ/Á PRACOVNÍK/CE

Kontakty
zaměstnavatel: Isolit-Bravo, spol. s r.o.
pracoviště: Jablonské nábřeží 305, 56164
mzda: od 26000 do 32000
Popis pozice
NABÍZÍME:
- příspěvky na letní dovolenou
- vánoční prémie
- příspěvek na obědy
- čtvrtletní prémie
KONTAKT: email

Volná místa v okolí Studené

SEŘIZOVAČ/KA VSTŘIKOVACÍCH ZAŘÍZENÍ

NABÍZÍME: - příspěvky na letní dovolenou - vánoční prémie - příspěvek na obědy KONTAKT: email

KUCHAŘ/KA

PRACOVNÍ DOBA: krátký/dlouhý týden KONTAKT: telefonicky nebo email

PIZZAŘ/KA

Nemáte praxi? Nevadí, rádi Vás zaučíme. KONTAKT: telefonicky nebo email

LISAŘ/KA - OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU A ZPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PLASTŮ

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED KONTAKT: telefonicky nebo email

Dělník (obsluha granulační linky)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Dělník - obsluha linky na výrobu pelet Požadujeme: ŘP sk. B, výuční ...

DĚLNÍK/NICE VE VÝROBĚ

PRACOVNÍ NÁPLŇ: obsluha strojů KONTAKT: telefonicky nebo email

volná místa Studené