Senior Software Engineer

Kontakty
zaměstnavatel: Mirantis Czech a.s.
pracoviště: Thámova 137, 18600
mzda: od 130000
Popis pozice
Společnost Mirantis Czech a.s. poptává pracovníka na pozici Senior Software Inženýra. Senior Software Inženýr má ve společnosti na starosti zejména plánování a vývoj softwaru se zaměřením na SDN řešení, blízkou spolupráci s klienty a kontraktory, řešení softwarových problémů a občasné služební cesty k zákazníkům. Místo výkonu práce Thámova 137/16, 186 00 Praha. Příslušná pracovní pozice vyžaduje znalost anglického jazyka a minimálně bakalářské vzdělání.

Volná místa v okolí Praha 8

Quality Assurance Automation Engineer

McSweeny Bryan, tel.: 722956680, e-mail: bryan.mcsweeny@mazars.cz Další požadavky: zkušenosti v ...

Lektoři kurzu Obchodních a prodejních dovedností

Kontakt: e-mail: hr@vzdelavanimetis.eu Hledáme lektora pro zabezpečení kurzu: Obchodní ...

Prodavači v prodejnách

Kontakt: tel.: 608894450 volat od 10-16 hodin Vietnamština výhodou

Číšníci a servírky

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Kontakt: e-mail: th@sabai.sk

volná místa Praha 8