Lektoři kurzu Obchodních a prodejních dovedností

Kontakty
zaměstnavatel: Ing. et Bc. Lenka Štichauerová
pracoviště: Kubišova 1953, 18200
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
mzda: od 600
Popis pozice
Kontakt: e-mail: hr@vzdelavanimetis.eu

Hledáme lektora pro zabezpečení kurzu: Obchodní dovednosti
Termíny budou upřesněny.
Odpovídající praxe výhodou.

V případě zájmu pošlete, prosím životopis na. hr@vzdelavanimetis.eu.

Do přemětu emailu uveďte "Obchodní dovednosti Praha 8"

Volná místa v okolí Praha 8

Quality Assurance Automation Engineer

McSweeny Bryan, tel.: 722956680, e-mail: bryan.mcsweeny@mazars.cz Další požadavky: zkušenosti v ...

Prodavači v prodejnách

Kontakt: tel.: 608894450 volat od 10-16 hodin Vietnamština výhodou

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Kontakt: e-mail: th@sabai.sk

Číšníci a servírky

Manikéři a pedikéři

Požadavky: fyzická zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, plynulá ...

volná místa Praha 8