Automechanik

Kontakty
zaměstnavatel: AHV ekologický servis, s.r.o.
pracoviště: Strančice 40, 25163
mzda: od 37100
Popis pozice
Upřesňující údaje:
Oprava firemních automobilů
Víkendy volné (pouze od po-pá)
Práce na plný pracovní úvazek.
Možnost bezplatného ubytování. Prémie za dobře odvedenou práci.

Volná místa v okolí Strančice

Obsluha zařízení pro sběr a výkup odpadů a pomocný pracovník

Upřesňující údaje: Pracovník obsluha Zařízení pro sběr a výkup odpadů a pomocný pracovník. Příjem ...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Upřesňující údaje: Požadavky: základní dovednosti na PC, obsluha nzv - výhodou, Čistý rejstřík ...

Pomocní skladníci

Dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, bezúhonnost.

Upřesňující údaje: Zajištěné ubytování

Upřesňující údaje: Skladování a vykládání zboží. Manipulace s těžkými břemeny, může zahrnovat práci ...

volná místa Strančice