Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakty
zaměstnavatel: MAT Consulting spol. s r.o.
pracoviště: Strančice 65, 25163
mzda: od 19500
Popis pozice
Upřesňující údaje:
Požadavky: základní dovednosti na PC, obsluha nzv - výhodou,
Čistý rejstřík trestů, jemná motorika, dobrý zrak
Angličtina nebo čeština - výhodou
Nabízíme jednoduchou práci (manipulace, balení) s elektronikou, 8 - 12 hod. směny, Po - Pá.

Zaměstnanecké výhody:
- ubytování, doprava, stravenky

Volná místa v okolí Strančice

Pomocní skladníci

Dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, bezúhonnost.

Upřesňující údaje: Zajištěné ubytování

Upřesňující údaje: Skladování a vykládání zboží. Manipulace s těžkými břemeny, může zahrnovat práci ...

Skladníci

Upřesňující údaje: Fyzicky náročná práce, skladování, práce zahrnuje nakládku a vykládku ...

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

volná místa Strančice