Specialisté v laboratorních metodách

Kontakty
zaměstnavatel: Zentiva Group, a.s.
pracoviště: U kabelovny 529, 10200
mzda: od 30000
Popis pozice
Angličtina na úrovni rodilý mluvčí, vysokoškolské vzdělání.

Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis s motivační dopis e-mailem na adresu hlasenkavolnehomista@gmail.com

Volná místa v okolí Žernov

Číšníci a servírky

Andrey Skripkin, tel.: 702 033 159, e-mail: as@irishoteleden.cz Jazyky: ruština, čeština

Pracovník přípravy a obsluhy v rychlém občerstvení

Bageterie Boulevard

Všeobecní administrativní pracovníci

e-mail: thespecialisteu@gmail.com Komunikace, jednání a příprava dokumentůntů v ruském a ...

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Thi Minh Nguyet Vu, e-mail: vuthiminhnguyet_cz@yahoo.com.vn, osobně po domluvě emailem na místě ...

Maséři

Požadujeme rekvalifikační kurz na masáže

volná místa Žernov