Ostatní uklízeči a pomocníci

Kontakty
zaměstnavatel: MAT MAL s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
Ilkov Vasyl, tel.: 776278514, e-mail: vasilil@seznam.cz

Jednání každý pátek od 10.00 do 13.00 na adrese Poděbradská 433/65, Hloubětín, 198 00 Praha 9

Volná místa v okolí Praha

odpovídající zdravotní stav, fyzická výdrž, odpovědnost, práce s prostředky, práce ve výškách
Praha

Vývojáři softwaru

Kontakt: e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Výhodou - Plynulá ...
Praha

Specialisté v oblasti logistiky

Výhodou: - Angličtina na komunikativní úrovni - Dobré komunikační schopnosti - Pokročilá znalost ...
Praha

Maséři

Zaměstnavatel nemá speciální požadavky. Pracovník projde školením a pracovat jako masér v ...
Praha

Database & DWH Engineer

Kontakt: e-mail: recruitment@reasunta.tech Požadavky: nejméně bakalářské vzdělání
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

POHOVOR : Vodičkova 41 Praha 1 (čt od 12 do 14h) Ligna kansl. 314 - čtvrtek 12-14h
Praha

volná místa Praha