Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: Micro Focus Czechia s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 60000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Výhodou
- Plynulá angličtina
- 5 let praxe v oblasti vývoje softwarz
- Znalost jazyka Java a SQL
- Praktické zkušenosti s frameworkem Java Spring, J2EE, Hibernate/JPA
- Zkušenosti v oblasti webových aplikací a služeb RESTful
- Znalost Linux, POSIX shell, Docker, Kubernetes, Helm, Jenkins OSGi, Elasticsearch, Oracle, MSSQL, MySQL, PostgreSQL
- Znalost a pochopení postupů bezpečného kódování.

Volná místa v okolí Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Ilkov Vasyl, tel.: 776278514, e-mail: vasilil@seznam.cz Jednání každý pátek od 10.00 do 13.00 na ...
Praha

Maséři

Zaměstnavatel nemá speciální požadavky. Pracovník projde školením a pracovat jako masér v ...
Praha

Obsluha jeřábů

Praha

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií

Kontakt: job.listing.cz@semrush.com Výhodou: - Ruština na úrovni rodilého mluvčího - Angličtina na ...
Praha

Model-Based Software Developer

Kontakt: e-mail: recruitment@reasunta.tech Požadavky: nejméně bakalářské vzdělání
Praha

Database & DWH Engineer

Praha

volná místa Praha