Nástrojař

Kontakty
zaměstnavatel: KDYNIUM a. s.
pracoviště: Nádražní 104, 34506
mzda: od 25000 do 30000
Popis pozice
Praxe výhodou, zajištěn odborný růst.
Mzda dle praxe, pracovního zařazení, znalostí a výsledků.
Jistota trvalého zaměstnání.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Osobní, e-mailový nebo telefonický (7,00 - 15,00 hod.) kontakt.

Volná místa v okolí Kdyně

Obsluha CNC

Obsluha a seřizování CNC strojů (soustruhy, vertikální nebo horizontální paletová centra). Praxe ...

Stájník do živočišné výroby

Obsluha smykového nakladače, ošetřování skotu. Nutný telefonický kontakt - od 8,00 - 16,00 hod.

servírka / číšník

Osobní (po 13 hod.), e-mailový nebo telefonický (po 13 hod.) kontakt.

Technolog

E-mailový nebo telefonický kontakt.

finanční účetní

Požadavky: minimálně 3 roky praxe v oboru, základní znalost Nj nebo Aj. Nabízíme: příspěvek na ...

asistent/ka auditora daňového poradce

Požadavky: VŠ ekonomického směru, minimálně 5 let praxe v oboru, pokročilá znalost Nj nebo ...

volná místa Kdyně