CNC operátor/ka

Kontakty
zaměstnavatel: VITAM, společnost s ručením omezeným
pracoviště: K Vypichu 549, 27371
mzda: od 20000 do 28000
Popis pozice
Požadujeme:
- SOU/SŠ/Bc. vzdělání ve strojírenství,
- znalost čtení technické dokumentace.

Náplň práce:
- práce na CNC řízeném stroji.

Kontakt e-mailem viz výše.

Volná místa v okolí Beřovice

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Požadujeme: znalost vietnamského jazyka výhodou. Pracovní doba i o víkendech. E-mailový kontakt ...

Pomocný pracovník v zemědělství

Náplň práce: údržba zemědělských strojů a pomocné práce v zemědělství. E-mailový kontakt viz výše.

Mechanici a opraváři nákladních automobilů

Požadujeme: dobré pracovní nasazení, komunikativnost, poctivost, odpovědnost, slušnost. Praxe ...

Operátor strojů pro svařování plastových desek

Pomocní kuchaři

Požadujeme: dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán. Náplň ...

volná místa Beřovice