Pomocní pracovníci obchodního provozu

Kontakty
zaměstnavatel: Van Gioi Nguyen
pracoviště: náměstí Pod Lipami 103, 27371
mzda: od 19500
Popis pozice
Požadujeme:
znalost vietnamského jazyka výhodou.

Pracovní doba i o víkendech.

E-mailový kontakt viz výše.
Osobní kontakt po domluvě - viz e-mailový kontakt.

Volná místa v okolí Beřovice

Pomocný pracovník v zemědělství

Náplň práce: údržba zemědělských strojů a pomocné práce v zemědělství. E-mailový kontakt viz výše.

Mechanici a opraváři nákladních automobilů

Požadujeme: dobré pracovní nasazení, komunikativnost, poctivost, odpovědnost, slušnost. Praxe ...

Operátor strojů pro svařování plastových desek

Pokladní

Zahradní centrum Slaný Pracovní doba Po-Ne 8-18 hod. Krátký, dlouhý týden Kontakt telefonicky ...

Administrativní pracovník marketingu

Na pozici specialisty digitálního marketingu budete zodpovědní za plánování, realizaci a ...

volná místa Beřovice