Prodejní asistent - asistentka

Kontakty
zaměstnavatel: Kulistan Yousef
pracoviště: Krkonošská 180, 54301
mzda: od 21300 do 25000
Popis pozice
PRODEJNÍ ASISTENT - ASISTENTKA
Znalost turecké kuchyně výhodou, praxe a zkušenosti v oboru vítány, zdravotní průkaz.

Volná místa v okolí Vrchlabí

Praktická sestra

PRAKTICKÁ SESTRA - uchazeči musí splňovat požadavky Zákona 96/2004 Sb., v platném znění - odborná ...

Všeobecná sestra

VŠEOBECNÁ SESTRA - uchazeči musí splňovat požadavky Zákona 96/2004 Sb., v platném znění - odborná ...

Zedník - zednice

ZEDNÍK - ZEDNICE Náplň práce: výstavba bytového domu. Nabízíme: příspěvek na stravování, sick days.
Vrchlabí

Pomocný kuchař - kuchařka

Pomocný kuchař - kuchařka Požadujeme: znalost vietnamštiny výhodou (komunikace na pracovišti), ...

Zednické práce

ZEDNICKÉ PRÁCE - spolehlivost Nabízíme: příspěvek na stravování, sick days
Vrchlabí

Pomocný dělník- dělnice ve stavebnictví

POMOCNÝ DĚLNÍK / DĚLNICE VE STAVEBNICTVÍ - požadujeme spolehlivost a pracovitost

volná místa Vrchlabí