Praktická sestra

Kontakty
zaměstnavatel: Nemocnice Vrchlabí, s.r.o.
pracoviště: Fügnerova 50, 54301
mzda: od 32500
Popis pozice
PRAKTICKÁ SESTRA
- uchazeči musí splňovat požadavky Zákona 96/2004 Sb., v platném znění
- odborná způsobilost podmínkou; specializace v oboru vítána
Nabízíme:
-partnerskou kartu do lékáren Dr. MAX (po zkušební době)
- parkování v areálu zdarma
- dotované na stravování
- Multisport karta
- 5 týdnů dovolené
- podporu dalšího vzdělávání a účasti na vzdělávacích akcích
- osobní konto v on-line cafeterii

Tel. kontakt možný Po - Pá od 7.00 - 14.00 hodin.

Volná místa v okolí Vrchlabí

Zedník - zednice

ZEDNÍK - ZEDNICE Náplň práce: výstavba bytového domu. Nabízíme: příspěvek na stravování, sick days.
Vrchlabí

Pomocný kuchař - kuchařka

Pomocný kuchař - kuchařka Požadujeme: znalost vietnamštiny výhodou (komunikace na pracovišti), ...

Zednické práce

ZEDNICKÉ PRÁCE - spolehlivost Nabízíme: příspěvek na stravování, sick days
Vrchlabí

Pomocný dělník- dělnice ve stavebnictví

POMOCNÝ DĚLNÍK / DĚLNICE VE STAVEBNICTVÍ - požadujeme spolehlivost a pracovitost

Lékař - lékařka

LÉKAŘ- LÉKAŘKA - uchazeči musí splňovat požadavky Zákona č. 95/2004 Sb. v platném znění Zákona č. ...

Montážní dělník - dělnice

Požadavky: - praxe ve strojírenské výrobě min. 1 rok - orientace v technické dokumentaci - ...

volná místa Vrchlabí