Koordinátoři úseku

Kontakty
zaměstnavatel: VELKÁ PECKA s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 35000 do 36000
Popis pozice
- Jazykové požadavky - ruština a čeština
- Zkušenosti s prací ve skladu (e-shop s potravinami), nutnost vlastnit potravinářský průkaz

Jazykové požadavky - ruština, ukrajinština a čeština
Zkušenosti s prací ve skladu (e-shop s potravinami), nutnost vlastnit potravinářský průkaz

Volná místa v okolí Praha

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Praha

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Praxe v oboru nutná. Znalost angličtiny, ruštiny vítána. Vhodné i pro občany jiných státu než ...
Praha

Pomocní skladníci

POHOVOR : Vodičkova 41 Praha 1 (čt od 12 do 14h) Ligna kansl. 314
Praha

Specialisté podpory podnikání

Praha

Experienced Engineer

Kontakt: tel.: +420 225 271 755, e-mail: kariera@2n.com Zaměstnanecké výhody: benefit: možnost ...
Praha

volná místa Praha