Programátoři počítačových aplikací specialisté

Kontakty
zaměstnavatel: PORTARE LTD, odštěpný závod
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 60530
Popis pozice
Praxe v oboru nutná.
Znalost angličtiny, ruštiny vítána.
Vhodné i pro občany jiných státu než EU.
Pracovní doba od 8:00 do 16:00.

Kontakt: e-mail: 7k@7k.cz, tel.: 776 701 623 (každý pátek od 12-15 hodin)
Kontakt osobně: Praha 4, Na Pankráci 404

Volná místa v okolí Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Praha

Koordinátoři úseku

- Jazykové požadavky - ruština a čeština - Zkušenosti s prací ve skladu (e-shop s potravinami), ...
Praha

Kvalifikovaní pracovníci pro pěstění a ošetřování lesa

Kontakt: tel.: 603 207 820 Po a Čt 10 -11.00 osobně na adrese: Budovatelská 155, 19015 Praha 9
Praha

Ostatní kvalifikovaní pracovníci v lesnictví a příbuzných oblastech

Praha

Pomocníci v kuchyni

Požadujeme: pečlivost, zodpovědnost, praxe s vietnamskými veganskými jídly . Plynulá vietnamština ...
Praha

Pomocní montážní dělníci

Kontakt: tel.: 776463586 email: soymaluh@seznam.cz
Praha

volná místa Praha