BRUSIČ/KA

Kontakty
zaměstnavatel: COMPOSITE COMPONENTS a.s.
pracoviště: Vysokomýtská 1294, 56501
mzda: od 21300
Popis pozice
POŽADUJEME: manuální zručnost a předešlé zkušenosti s broušením, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu, dobrý zdravotní stav, samostatnost a zodpovědnost.

NABÍZÍME: dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr, příspěvek na dopravu od prvního kilometru, příspěvek na stravování, poukázka na prací prášek, volnočasové poukázky, příplatek za beznemocnost

KONTAKT : pí Pavla Štěpánková, e-mailem, telefonicky 8.00 - 16.30h

Volná místa v okolí Běstovice

Zručný pracovník ve výrobě do přípravny

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED ZRUČNÝ PRACOVNÍK VE VÝROBĚ DO PŘÍPRAVNY Zkušenosti s přípravou karosérie před ...

BRUSIČ

POŽADUJEME: manuální zručnost a předešlé zkušenosti s broušením, ochotu pracovat ve dvousměnném ...

OPERÁTOR/KA VE VÝROBĚ

PRACOVNÍ NÁPLŇ: výroba kabelových svazků KONTAKT: telefonicky, email nebo osobně

DĚLNÍK/NICE NA UMAKARTECH

POŽADUJEME: - manuální zručnost a předešlé zkušenosti s lepením, laminování výhodou - ochotu ...

OPERÁTOR/KA VÝROBY

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED KONTAKT: email

SEŘIZOVAČI A OBSLUHA OSTATNÍCH OBRÁBĚCÍCH STROJŮ

KONTAKT: email

volná místa Běstovice