Zručný pracovník ve výrobě do přípravny

Kontakty
zaměstnavatel: JMB Aircraft s.r.o.
pracoviště: Nádražní 635, 56501
mzda: od 25000 do 28000
Popis pozice
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
ZRUČNÝ PRACOVNÍK VE VÝROBĚ DO PŘÍPRAVNY
Zkušenosti s přípravou karosérie před lakem.
Práce vhodná i pro ženy.
Nabízíme teplou a suchou dílnu.
Nebudete zvedat a nosit těžké věci.

Jsme úspěšná mezinárodní společnost vyrábějící ultralehká letadla s inovativní výrobou a perspektivou dalšího rozvoje v oblasti letectví. Vy budete upravovat povrch letadla před lakem.

Co u nás budete dělat?
U nás budete pracovat v hezké a čisté výrobě. Ráno půjdete na své pracoviště a tam od vedoucího výroby dostanete informace, na čem se bude pracovat. Především budete kytovat, brousit - ručně brusným papírem s pomocí vody, abychom eliminovali prach, všechny díly jsou lehké nebo uchycených na podstavcích. Práce není složitá a jde se jednoduše naučit.

Co k tomu potřebujete umět?
Potřebujete zkušenosti s přípravou karosérie a manuální zručnost.

Co za to budete mít?
Až 28 000 Kč.
Placené přesčasy.
Práce na hlavní pracovní poměr.
Čisté pracovní prostředí, pracovní oděv a obuv.
Přátelský kolektiv.
Roční odměny a odměny za inovaci.
Docházkový bonus.
Závodní stravování.
Firemní akce, lety pro rodinné příslušníky.
Pro příznivce létání podpora k získání pilotního průkazu a možnost půjčování letadla na víkend třeba k moři.

Volejte 725 170 766 nebo pošlete životopis na hana.holmanova@jmbaircraft.com.

Volná místa v okolí Běstovice

BRUSIČ

POŽADUJEME: manuální zručnost a předešlé zkušenosti s broušením, ochotu pracovat ve dvousměnném ...

OPERÁTOR/KA VE VÝROBĚ

PRACOVNÍ NÁPLŇ: výroba kabelových svazků KONTAKT: telefonicky, email nebo osobně

DĚLNÍK/NICE NA UMAKARTECH

POŽADUJEME: - manuální zručnost a předešlé zkušenosti s lepením, laminování výhodou - ochotu ...

OPERÁTOR/KA VÝROBY

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED KONTAKT: email

SEŘIZOVAČI A OBSLUHA OSTATNÍCH OBRÁBĚCÍCH STROJŮ

KONTAKT: email

SVÁŘEČI

volná místa Běstovice