Cukrář/ka

Kontakty
zaměstnavatel: Sweet Republic s.r.o.
pracoviště: Modřanská 608, 14300
mzda: od 19700
Popis pozice
Náplní práce je výroba dortů, zákusků, minidezertů atd., případně potahování, modelování a zdobení narozeninových či svatebních dortů.
Vyučení není nutné, postačí zkušenost v oboru. Důležitá je pečlivost, zručnost a smysl pro pořádek a čistotu.
Zdravotní průkaz.
Nástup možný ihned.

Volná místa v okolí Praha 4

Prodavač/ka v cukrárně

Požadavky: příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost. Zdravotní průkaz.

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

e-mail: info@tasky.cz §97e AZYLANTI

Strážný - detektiv v obchodě

Kontakt: tel.: 736 657 262 e-mail: david.mlejnek@bleskservis.cz Hledáme pracovníky ostrahy pro ...

Country product manager

KONTAKT: e-mail: zuzana_nova@asus.com znalosti o produktech, marketingové aktivity v rámci ...

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Country product management specialist

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : ZUZANA NOVA, e-mail: zuzana_nova@asus.com znalosti o produktech, ...

volná místa Praha 4