Country product management specialist

Kontakty
zaměstnavatel: ASUS COMPUTER Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Na Pankráci 1683, 14000
mzda: od 55000
Popis pozice
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : ZUZANA NOVA, e-mail: zuzana_nova@asus.com

znalosti o produktech, marketingové aktivity v rámci divize ASUS System Business Group, čínština, znalost anglického jazyka slovem i písmem

Zaměstnanecké výhody : 25 dnů dovolené, stravenkový paušál, multisport karta.

Volná místa v okolí Praha 4

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

QA Engineer

Kontakt: kterkulova@stalker2.com Jakého profesionála hledáme? • Pochopení celého životního cyklu ...

3D Artist (Vývojáři softwaru)

Kontakt: kterkulova@stalker2.com Požadované dovednosti: Zkušenost: • High-poly modelování a ...

Country product manager

KONTAKT: e-mail: zuzana_nova@asus.com znalosti o produktech, marketingové aktivity v rámci ...

Dělníci v oblasti výstavby budov

e-mail: recosatrestav@seznam.cz

demolice a příprava staveniště

volná místa Praha 4