Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: Lean Scale s.r.o.
pracoviště: Cihlářská 782, 19000
mzda: od 60530 do 80000
Popis pozice
Kontakt: Ozan Samci Salih, tel.: 222 986 910, e-mail: ifno@yeyeagency.com

?Bakalářský titul v kvantitativní disciplíně, jako je fyzika, statistika, matematika,
Inženýrství nebo informatika.
? Znalosti a prokázané zkušenosti v Pythonu a SQL.
? Zkušenosti s cloudovými platformami (Google Cloud Platform, Amazon Web Services nebo
Microsoft Azure)
?Zkušenosti v A/B testovací analýze, dolování dat, analýze časových řad, dat
vizualizace a transformace, čištění strukturovaných i nestrukturovaných dat.
?znalost marketingových a analytických nástrojů, jako je Adjust, Appsflyer, Google Analytics,
Firebase, Správce značek Google, Mixpanel, Clevertap, Braze, Optimizely, Hotjar,
CrazyEgg, Funnel.io by bylo plus

Volná místa v okolí Praha 9

Montážní pracovníci

Kontakt: email: martina.smykalova@goldensun.energy tel.: 602 253 230 §97d) Strpění

Řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech

Kontakt: e-mail: ganea@email.com Znalost cizích jazyků ( rumunština, ruština, angličtina, ...

Specialisté v oblasti marketingu

Kontakt: e-mail: info@savoia.cz

PŘÍPRAVNÉ A DOKONČOVACÍ PRÁCE VE STAVEBNICTVÍ

KONTAKT: telefonicky nebo email

Dělníci potravinářské výroby

Kontakt: tel.: 702226551, po - pá 9.00 - 16.30 e-mail: hr@magu.co

Technologist - designer

Kontakt: e-mail: pavla.sklenarova@malfini.com Požadujeme: - VŠ vzdělání textilního směru. - ...

volná místa Praha 9