Řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech

Kontakty
zaměstnavatel: SK Sped s.r.o.
pracoviště: Breitcetlova 876, 19800
mzda: od 62129 do 63000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: ganea@email.com

Znalost cizích jazyků ( rumunština, ruština, angličtina, němčina, francouština)

Volná místa v okolí Praha 9

Specialisté v oblasti marketingu

Kontakt: e-mail: info@savoia.cz

PŘÍPRAVNÉ A DOKONČOVACÍ PRÁCE VE STAVEBNICTVÍ

KONTAKT: telefonicky nebo email

Dělníci potravinářské výroby

Kontakt: tel.: 702226551, po - pá 9.00 - 16.30 e-mail: hr@magu.co

Lékaři se specializací VNITŘNÍ LÉKAŘSTVÍ - INTERNA

Poliklinika Prosek a.s. přijme do pracovního poměru, do interní ambulance, na kratší úvazek lékaře ...

Technologist - designer

Kontakt: e-mail: pavla.sklenarova@malfini.com Požadujeme: - VŠ vzdělání textilního směru. - ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kontakt tel.: 607609231 po - pá 9 - 11hod a na adrese provozovny po telefonické dohodě Jedná se ...

volná místa Praha 9