Junior Sales Specialist

Kontakty
zaměstnavatel: CYBOT A/S, odštěpný závod
pracoviště: Italská 2581, 12000
mzda: od 30000 do 50000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: usercentrics-gmbh-jobs@m.personio.de

Upřesňující informace:
Velmi dobrá úroveň angličtiny a němčiny;
Vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti;
Skvělé sebeorganizační a analytické dovednosti;
Základní znalosti Google Suites pro busines

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, Multisport karta, Příspěvek na stravování

Volná místa v okolí Praha 2

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

ČEŠTINA 25 DNÍ DOVOLENÉ. SICK DAYS.

Dělníci v oblasti výstavby budov

.NET Developer (Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací)

Prvotní kontakt recruiting@homodevelopus.com Zkušenosti s vývojem webových aplikací .NET, .net ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Specializace na ruskou a Gruzínskou kuchyni, znalost ruského jazyka nutná.

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Prvotní kontakt recruiting@homodevelopus.com Testování projektů pro různé typy zařízení, web ...

volná místa Praha 2