.NET Developer (Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací)

Kontakty
zaměstnavatel: HOMO DEVELOPUS s.r.o.
pracoviště: Bělehradská 347, 12000
mzda: od 56759
Popis pozice
Prvotní kontakt recruiting@homodevelopus.com
Zkušenosti s vývojem webových aplikací .NET, .net frameworkem 5+ a net core 3+
Zkušenosti s tvorbou WebAPI
Znalost „R#; API, REST; OOP, DDD, SOLID; Vizuální studio; Kafka, PostgreSQL, ElasticSearch, Docker

Volná místa v okolí Praha 2

Prvotní kontakt recruiting@homodevelopus.com Zkušenosti s vývojem webových aplikací .NET, .net ...

Dělníci v oblasti výstavby budov

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Specializace na ruskou a Gruzínskou kuchyni, znalost ruského jazyka nutná.

Prodavači smíšeného zboží

Pohovor : Van Hang Nguyen - Legerova 1823/45, 120 00, Praha 2 - Nové Město Aktivní, znalost ...

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Prvotní kontakt recruiting@homodevelopus.com Testování projektů pro různé typy zařízení, web ...

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

volná místa Praha 2