Programátor PHP

Kontakty
zaměstnavatel: Tech N1nja 204 s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 80000
Popis pozice
Dobrá znalost PHP5 a JavaScript (jQuery), zkušenosti s OOP a SW architekturou.
Znalost MVC a PHP frameworku Yii. Zkušenosti s používáním databáze SQL a SVN.
Dobrá znalost HTML a CSS.

Volná místa v okolí Praha

Stevardi

Kontakt: Wolná Eva Bc., tel.: 602 699 710, e-mail: eva.wolna@regiojet.cz Výkon práce: dle ...
Praha

Vedoucí oddělení vývoje / Specialisté v oblasti strategie

Ref. číslo VM 221 První kontakt emailem: oleksii@czechrelocate.cz
Praha

Recruiter/náborář

- pro-aktivní, empatická a optimistická osobnost - aktivní znalost AJ na velmi dobré úrovni, - ...
Praha

Inženýři elektronici kontroly a řízení kvality

Znalost anglického jazyka výhodou.
Praha

Ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení

Kontakt: karvayova@tesmo.cz
Praha

Pomocní kuchaři

KONTAKT : 777 412 204, jakkoh@seznam.cz
Praha

volná místa Praha