Recruiter/náborář

Kontakty
zaměstnavatel: Tech N1nja 204 s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 37000
Popis pozice
- pro-aktivní, empatická a optimistická osobnost
- aktivní znalost AJ na velmi dobré úrovni,
- předchozí zkušenosti s náborem (sociální sítě, job portály, messengers)
- orientace v pracovně-právních předpisech a zákonech ČR je výhodou

Volná místa v okolí Praha

Vedoucí oddělení vývoje / Specialisté v oblasti strategie

Ref. číslo VM 221 První kontakt emailem: oleksii@czechrelocate.cz
Praha

Inženýři elektronici kontroly a řízení kvality

Znalost anglického jazyka výhodou.
Praha

Prodavač/ka

KONTAKT : , tel.: 734 203 772, e-mail: personalni@masojiko.cz VOLAT - Úterý: 13:00 – 16:00h
Praha

Řidiči ostatních speciálních vozidel

- volat : út + pá 10-12h řidičský průkaz sk. CE
Praha

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Praha

Pomocná pracovník obchodního provozu

kontakt: Thang Pham, tel.: 777425774, e-mail: sotac@seznam.cz Zaměstnavatel je schopen zaměstnávat ...
Praha

volná místa Praha