Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení

Kontakty
zaměstnavatel: Narran s.r.o.
pracoviště: K Žižkovu 97, 19000
mzda: od 30000 do 60000
Popis pozice
Kontakt: tel.: 773733392
e-mail: fucik@narran.cz

Vzdělání technického směru. Zkušenost s prací servisního technika velkou výhodou. Ochotu učit se v oboru laserové technologie a vzdělávat se. Schopnost komunikovat v českém a anglickém jazyce.
Výhody: firemní notebook, telefon. Služební vozidlo i pro soukromé účely po zapracování. Možný home-office pro administrativní práci. Kurzy angličtiny, firemní večírky, konference teambuildingy

Volná místa v okolí Praha 9

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

kontakt emailem

Kuchař-grilař

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Pomocné, přípravné a dokončovací stavební práce, průběžné stavební práce při výkonu stavebních ...

Pracovníci v sociálních službách

Hledáme do našeho domova seniorů spolehlivého pracovníka v sociálních službách. Uchazeč by měl být ...

Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví

Specialisté v oblasti personálního řízení

Kontakt: e-mail: linda.zakova@curiumpharma.com Náplň práce: - Zajištění kompletního procesu ...

volná místa Praha 9