Specialisté v oblasti personálního řízení

zaměstnavatel: Curium Netherlands Holding B.V., odštěpný závod
pracoviště: Prosecká 852, 19000
mzda: od 30000 do 43500
Popis pozice
Kontakt: e-mail: linda.zakova@curiumpharma.com

Náplň práce:
- Zajištění kompletního procesu náboru
- Podpora manažerů v průběhu náboru
- Každodenní aktivní vyhledávání kandidátů na sociálních sítích
- Každodenní komunikace v anglickém jazyce
Nutné požadavky:
- Dva roky zkušeností v oblasti náboru
- Rozsáhlé zkušenosti v oblasti sourcingu kandidátů na sociálních sítích
- Silná orientace na výsledky
- Velmi dobrá znalost systému Success Factors
- Plynulá znalost anglického jazyka slovem i písmem

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, Multisport karta, firemní vzdelávání, možnost pracovat z domu

Volná místa v okolí Praha 9

prodavač, prodavačka

znalost práce na PC, kontakt po - pá 9.00 - 15.00

Dělníci předizolovaného potrubí - svářeč

Kontakt: e-mail: kristyna.psenickova@fintherm.cz Výuční list SOŠ o Základní zkoušku: ZK 135 ...

Elektromechanici

Samostatný technický pracovník ideálně elektro - technické vzdělání, jehož náplní práce budou ...

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců)

Znalost UJ,RJ,AJ,ČJ slovem a písmem Zkušenosti s ERP systémy na bázi 1C - Bitrix zkušenosti s ...

Číšníci a servírky

Aktivní znalost vietnamského jazyka výhodou.

pokladní

znmalost práce na PC, kontakt tel. 602118321 po - pá 9.00 - 15.00

volná místa Praha 9