Elektromechanici

Kontakty
zaměstnavatel: DevCom, spol. s r.o.
pracoviště: Božanovská 884, 19300
mzda: od 22000 do 30000
Popis pozice
Samostatný technický pracovník ideálně elektro - technické vzdělání, jehož náplní práce budou veškeré práce spojené s malo-seriovou výrobou, testováním a expedicí našich výrobků

Volná místa v okolí Praha 9

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců)

Znalost UJ,RJ,AJ,ČJ slovem a písmem Zkušenosti s ERP systémy na bázi 1C - Bitrix zkušenosti s ...

Číšníci a servírky

Aktivní znalost vietnamského jazyka výhodou.

pokladní

znmalost práce na PC, kontakt tel. 602118321 po - pá 9.00 - 15.00

asistent, asistentka prodeje

znalost práce na PC, kontakt telefonicky 602118321, po až pá 9.00 - 15.00

Zubní technici

Kontakt: Móžiová Klára Bc. DiS., tel.: 777 001 713, e-mail: smilecentrumcz@gmail.com Do moderní ...

Pomocní skladníci

Kontakt: VASILI MARIAN, tel.: +420 777 842 477, e-mail: vasili.fajna.cz@gmail.com - volat v době ...

volná místa Praha 9