Provozní pracovník/pracovnice

Kontakty
zaměstnavatel: Studio 32 s.r.o.
pracoviště: Pod Sychrovem I 1029, 10100
mzda: od 25000 do 35000
Popis pozice
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Pod Sychrovem I č.p. 1029/83, Michle, Praha 10
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na adr.: recepce@studio32.cz nebo telefonicky na č.: 271751631
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: požadujeme zkušenosti s provozem zubní ordinace (řízení skladu, zodpovědnost za úklid, řízení objednávek materiálu, atd.)

Volná místa v okolí Žernov

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

možnost vyslání na práci do Německa či jiných států EU, alespoň komunikativní znalost ruského či ...

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Kontakt: barosova@volny.cz

Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií

Kontakt v pracovní dny od 9-17 hodin

Sanitáři

Kontakt: Marek Roman, tel.: 777228484 9:00 - 16:00 hod., e-mail: info@klinikanakosiku.cz

Obsluha zařízení na úpravu kovového odpadu

manuální práce

zedník

kontakt telefonicky hledáme vedoucího zedníka na stavbu se zkušenostmi zaměstnanec bude vyjíždět na ...

volná místa Žernov